KURUMSAL

İlk olarak Antalya’da kurulan ve perakende mağazası olarak faaliyete geçen; Adalı Kuyumculuk, ikinci neslin büyük hedefleri doğrultusunda perakende satışı faaliyetlerini geliştirmek için 1994 yılında Antalya Güllük’te kuyumculuk faaliyetlerine devam etmiş ve halen hazırda 2 mağazasıyla hizmet vermektedir.

20. yılını 2014 itibariyle tamamlayacak olan Adalı Kuyumculuk, sektörde perakende satış anlamında lider konumunda olmanın haklı gururunu yaşamaktadır. Piyasada ciddiliği ve saygınlığı ile bilinen firmamız "mükemmel hizmet şirketi" olma prensibiyle müşterilerine değer vererek, dinamik bir ekiple çalışarak ve değişen sektörel ihtiyaçları karşılayabilecek ve gelişen teknolojiye ayak uydurmaktadır.

Firmamız elmas, pırlanta ve değerli taşlardan kendi tasarımı olan takı ve mücevher koleksiyonu üretimi ile perakende ticaretini kapsayan entegre bir faaliyet alanına sahiptir. Pırlantalı ürün grubumuz içerisinde  ''tektaş, tria, tamtur,alyans...Tektaş, tria, beştaş, tamtur ve kişiye özel pırlantalı set gerdanlık tarzı ürünlerimiz kuyumcu titizliği ile işlenmektedir...

Elmas,pırlanta,ve değerli taşlardan kendi tasarımı olan takı ve mücevher kolleksiyonu üretimi ile perakende ticaretini kapsayan entegre bir faaliyet alanına sahip olarak günümüz mücevher endüstrisi içinde önemli bir yere sahiptir elmas,pırlanta,ve değerli taşlardan kendi tasarımı olan takı ve mücevher kolleksiyonu üretimi ile perakende ticaretini kapsayan entegre bir faaliyet alanına sahip olarak günümüz mücevher endüstrisi içinde önemli bir yere sahiptir elmas,pırlanta,ve değerli taşlardan kendi tasarımı olan takı ve mücevher kolleksiyonu üretimi ile perakende ticaretini kapsayan entegre bir faaliyet alanına sahip olarak günümüz mücevher endüstrisi içinde önemli bir yere sahiptir. Mağazamızda Ziynet Altın , Ata Altın ,Gram Külçe , Dövizle altın alım-satımı, has, Osmanlı, ziynet ve darphane mamullerinin alım-satımı, 14, 18, 22 ayar hurda altınlarının en uygun fiyatlarla alınıp satılması faaliyetleri gerçekleştirilmektedir.

Firmamız hizmet kalitesini arttırmak amacıyla 20 yıllık tecrübesini sanal ortama taşıyıp internetten siz değerli müşterilerimiz bilgilendirebilmek adına , www.adalikuyum.com adresi ile faaliyettedir...

Şirketimiz sizler için uygun fiyat, güvenli alışveriş, imkanı sunmaktadır. Ayrıca yapmış olduğumuz değişik kampanyalarla da siz değerli müşterilerimize hizmet etmekteyiz.

Misyon

Yüksek standartlı , kaliteli hizmet vererek müşteri memnuniyetini en üst düzeye çıkarmak,
 • Müşterilerimizin zamanına ve haklarına saygı duymak,
 • Çalışanlarımızın tatmini ve moral değerlerini artırmak,
 • İnsanlığa, çevreye ve evrensel değerlere olan sorumluluklarımızı yerine getirmek,
 • Yeni hedefimiz takı zenginini insan zevkiyle iç içe bir duruma getirmek.

Vizyon

Verdiğimiz tüm hizmetlerde Türkiye'de en iyisi olmaya devam ederek dünyada örnek şirket olmak ve müşteri memnuniyetimizi en yüksek seviyede tutmak, teknolojiyi takip etmek ve her yeni ürünü güncel olarak müşterilerimize suınmal.

Prensiplerimiz

 • Müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini, beklediklerinden daha kaliteli hizmet ile karşılamak temel hedefimizdir.
 • Kanunlara ve yasal düzenlemelere titizlikle uyarız ve bunda taviz vermeyiz.
 • İyi ahlaklı bir toplum için elimizden geleni işimizlede yaparız.
 • Topluma, doğal çevreye ve insanlığa yararlı olmak için azami çaba gösteririz.
 • En büyük önemi insan beynine veririz ve sürekli insana yatırım yaparız.
 • Etkin ekip çalışmasına inanırız.
 • Her düzeyde ve her boyutta açık iletişime inanırız.
 • Çalışmalarımız üreten kılan "istek" enerjisine inanırız ve bunu sağlarız.
 • Mağzamızda çalışan herkezin "kendi işinin lideri" olduğuna inanırız.